Zabiegi na przebarwienia

COSMELAN na przebarwienia, oferta limitowana - cena 1199zł*

Cosmelan - jako jedna z najskuteczniejszych kuracji na przebarwienia o podłożu hormonalnym, rozjaśnia małe i specyficzne plamy takie jak: piegi, znamiona barwnikowe i przebarwienia posłoneczne. Zabieg może być wykonywany o każdej porze roku, jest odpowiedni dla każdego rodzaju skóry.

Terapia składa się z 2 etapów:
 • Pierwszy etap stanowi nakładana maska peeling Cosmelan 1 w Instytucie Medycyny Estetycznej.
 • Drugi etap stanowi nakładany w domu przez pacjenta w ściśle określonej częstotliwości krem Cosmelan 2, który podtrzymuję efekt działania zabiegu. Preparat wspomaga usunięcie przebarwień, zapobiega hiperpigmentacji.

Zalety zabiegu:
 • zawiera czynniki rozjaśniające o natychmiastowym działaniu (kwas kojowy, fitowy, arbutyna, palmitynian retinylu, kwas askorbinowy).
 • nie posiada substancji o działaniu keratolitycznym
 • bardzo skuteczny w terapii przebarwień typu melasma
 • może być wykonywany o każdej porze roku ale wymaga stosowania kremów z filtrem 50

Preparaty Cosmelan w zabiegu - etap 1:

 • Płyn odtłuszczający – nakładany w gabinecie głęboko oczyszcza, usuwa, martwe komórki z powierzchni skóry i odtłuszcza skórę, zwiększa penetrację składników aktywnych kremu Cosmelan 1.
 • Cosmelan 1 krem - Krem z substancjami o działaniu depigmentacyjnym. Nakładany w gabinecie po płynie odtłuszczającym. Jest to maska koloru musztardowego i stanowi podstawę kuracji COSMELAN®. Jego głównym celem jest eliminacja plam (melasma).
Preparaty Cosmelan - etap 2 zestaw produktów do pielęgnacji domowej:
 • Cosmelan 2 Krem - Krem podtrzymujący efekt działania zabiegu. Gwarantuje trwałość terapii rozpoczętej w gabinecie lekarskim i pozwala na skuteczne usunięcie przebarwień. Poza tym posiada właściwości regulujące wydzielanie łoju, zamyka pory, co oznacza że jest szczególnie polecany w terapii skóry tłustej i mieszanej, zapobiega powstawaniu hiperpigmentacji. Jednym ze składników jest wysoki filtr przeciwsłoneczny. Chroni skórę przed promieniowaniem ultrafioletowym, w trakcie trwania terapii wybielającej.
 • hydra-vital factor k - Serum z witaminą K - Serum o silnym działaniu odżywczo – nawilżającym, na twarz i szyję. Stanowi uzupełnienie kuracji, utrzymuje skórę gładkości i elastyczności. Musi być stosowany codziennie, zawsze po aplikacji COSMELAN 2 krem.

* Konsultacja i wizyty kontrolne w cenie zabiegu 1199zł, oferta limitowana.

Leczenie trądziku Warszawa Warszawa

Cosmelan na przebarwienia: 1199 zł Promocja*

*Oferta ważna do

Cosmelan


Przebarwienia na skórze

Cosmelan to najbardziej znany preparat do usuwania przebarwień.

Więcej